O POLSKIM CENTRUM EDUKACJI

Nasza firma Polskie Centrum Edukacji jest wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, prowadzonej przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.
Nasze działania skierowane są do wszystkich osób, którym zależy na stałym podnoszeniu swoich kwalifikacji. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i klienci instytucjonalni.

Na naszą ofertę szkoleniową składa się kilka rodzajów kursów:

• przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych,
  • przygotowujące do egzaminów maturalnych,
  • szybkiego czytania,
  • efektywnej nauki,
  • językowe.

W ramach działalności szkoleniowej oferujemy  również  szkolenia  branżowe, zawodowe, specjalistyczne dla instytucji oraz firm zajmujących się obrotem gospodarczym. Prowadzimy szkolenia zamknięte na zlecenia poszczególnych instytucji oraz szkolenia otwarte. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, prawa administracyjnego, konstytucyjnego oraz zamówień publicznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane kursy, szkolenia były najlepsze i zadowoliły najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z nauczycielami gimnazjów, liceów, z pracownikami naukowo-dydaktycznymi wielu uczelni wyższych, z wysoko wykwalifikowanymi szkoleniowcami, trenerami, konsultantami oraz doradcami administracji państwowej i przedsiębiorstw. Wszyscy zapraszani do współpracy wykładowcy prezentują najwyższe umiejętności teoretyczne, jak i praktyczne. Każdy z nich posiada duże doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych  oraz w przygotowaniu autorskich programów szkoleniowych.

W zależności od  indywidualnych potrzeb naszego Klienta proponowane kursy, szkolenia odbywają się w różnych terminach, miejscach i są w zróżnicowanej cenie.
Możemy się poszczycić, iż z naszych usług skorzystali między innymi pracownicy następujących instytucji:

• Urząd m. st. Warszawy
  • Ministerstwo Obrony Narodowej
  • Najwyższa Izba Kontroli
  • Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie
  • Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
  • Sąd Rejonowy w Koninie
  • Główny Urząd Miar
  • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
  • Centralny Ośrodek Informatyki Statystycznej
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie
  • Instytut Matki i Dziecka
  • Polskie Centrum Akredytacji.

Więcej informacji o PCE na stronie www.pl.edu.pl